ثبت سفارش وب سایت آماده |

ورود به حساب اطلاعات بیشتر

ثبت سفارش وب سایت آماده برگشت به صفحه قبل

1. پیاده سازی پنل مدیریت آسان و اختصاصی برای هر وب سایت
2. پیاده سازی پنل مدیریت ویژه موبایل و تبلت به جهت دسترسی و به روز رسانی راحت تر برای مدیران وب سایت
3. فارسی سازی و راست چین کامل قالب
4. نصب، تست و راه اندازی کامل محصول
5. ارائه دفترچه آنلاین راهنمای کار با پنل مدیریت و به روز رسانی سایت
6. ارائه خدمات پشتیبانی نامحدود و قابل مدیریت
7. ارائه خدمات میزبانی و ثبت دامنه .ir ارزان
8. ارائه خدمات به روز رسانی وب سایت به صورت هفتگی و یا ماهانه در صورت تمایل کارفرما

 

به جهت ارائه خدمات ممتاز و پیاده سازی وب سایت هایی با استاندارهای جهانی، تیم میترا دیزاین قالب وب سایت های خود را از طریق کمپانی تمپلیت مونستر تامین می نماید. پس از سفارش هر یک از وب سایت های آماده، وب سایت به صورت کاملا فارسی (و نمایش راست چین) همراه با پنل مدیریت محتوا آرا به شما تحویل داده می شود.

نمایش بیشتر...

تیم میترا دیزاین برای راحتی شما، یک پنل مدیریت کاملا بومی و فارسی تحت عنوان "سیستم مدیریت محتوا آرا" راه اندازی کرده است و تمامی وب سایت های آماده، به این سیستم متصل و به کارفرما تحویل داده می شوند. به کمک این سیستم مدیریت محتوا، مدیر سایت قادر خواهد بود به راحتی و از طریق یک پنل کاملا مستقل، تمامی عکس ها، تصاویر، متون و... را در سایت اصلی تغییر داده و متناسب با نیاز خود آنها را مدیریت نماید.

 

پس از سفارش قطعی وب سایت و انجام مراحل پرداخت آنلاین وجه، وب سایت ها حداکثر ظرف 3 روز کاری آماده و تست شده تحویل داده می شوند. طی این مدت، تمامی مراحل تهیه قالب، دامنه و سرویس میزبانی همراه با پیاده سازی سایت و راست چین کامل قالب، انجام شده و یک وب سایت کامل و آماده بهره برداری به کارفرما تحویل داده خواهد شد. پس از اتمام کار، تمامی اطلاعات مربوط به نحوه دسترسی به پنل مدیریت سایت و پنل مدیریت سرویس میزبانی ( هاست ) به آدرس ایمیل کارفرما ( ثبت شده در هنگام سفارش ) ارسال می شود.

نمایش بیشتر...

اگر تمایل دارید اطلاعات، توضیحات و تصاویر مربوط به کسب و کار و یا شرکت شما توسط تیم پشتیبانی میترا دیزاین و با استانداردهای زیبایی و سئو به وب سایت تان اضافه شود، کافی است از طریق بخش "پشتیبانی ویژه میترا دیزاین" ( که پس از پیاده سازی و تحویل وب سایت، از طریق پنل مدیریت به آن دسترسی خواهید داشت ) با تیم فنی مکاتبه نمایید. هزینه اضافه کردن :

+ 15 صفحه متن در قالب فایل Microsoft Word با فونت استاندارد "نازنین"، سایز 16 و حاشیه یک اینچ از هر طرف ( راست، چپ، پایین و بالا )
+ اضافه کردن 30 تصویر ( شامل تصاویر پست ها و یا اسلایدر )
+ پیاده سازی استاندارهای سئو برای هر پست ( لینک کردن 3 کلمه کلیدی در هر پست همراه با تعریف 5 کلمه کلیدی به عنوان متا تگ )

برابر 990،000 ریال خواهد بود.

نمایش بیشتر...

اگر تمایل دارید فونت خاصی در وب سایت شما استفاده شود، تنها کافی است به آدرس زیر رفته و فونت دلخواه تان را انتخاب نمایید تا همان مورد، به عنوان فونت مرجع در وب سایت شما استفاده شود. لطفا توجه داشته باشید امکان استفاده از تمامی فونت های فارسی در طراحی وب سایت وجود ندارد، به همین دلیل تیم میترا دیزاین فونت های مناسب و پایدار را جدا نموده تا از میان آنها بتوانید فونت دلخواه تان را انتخاب نمایید.

 

نمایش فونت ها

 

پس از سفارش یک وب سایت آماده، وب سایت انتخابی شما به زبان فارسی و به صورت راست چین پیاده سازی و تحویل داده می شود. اگر تمایل داشته باشید که وب سایت تان چند زبانه باشد، امکان پیاده سازی زبان های دیگر با پرداخت مبلغ 990،000 ریال به ازای هر زبان میسر خواهد بود. همچنین فقط بخش کاربری سایت ترجمه و چپ چین ( در صورت نیاز ) خواهد شد و پنل مدیریت سایت همواره فارسی خواهد بود.

نمایش بیشتر...

منظور از Responsive این است که قالب مورد نظر همراه با نسخه ویژه تبلت و موبایل ارائه خواهد شد. موبایل ها و تبلت ها به دلیل داشتن نمایشگر های کوچکتر امکان نمایش کامل بسیاری از وب سایت ها را ندارند و ممکن است کاربر در هنگام کار با وب سایت شما در موبایل و یا تبلت خود با مشکل مواجه شود. وب سایت های آماده Responsive این امکان را برای شما ایجاد می کنند که وب سایت شما به صورت خودکار براساس ابزار کاربر ( کامیپوتر، لپ تاپ، موبایل و یا تبلت ) و سایز نمایشگر آن، چیدمان و نحوه نمایش خود را تغییر می دهد تا بهترین کارایی را برای کاربر ایجاد نماید.

نمایش بیشتر...

هزینه سرویس میزبانی ( هاست )

در صورتی که تمایل دارید از سرویس میزبانی ( هاست ) میترا دیزاین استفاده کنید، در هنگام ثبت سفارش می توانید مقدار فضای مورد نیاز و ترافیک ماهیانه دلخواهتان را انتخاب نمایید. هزینه سرویس های میزبانی متناسب با فضا و ترافیک ماهیانه، به شرح زیر است :

 

100 مگابایت فضا + 1 گیگابایت ترافیک ماهیانه :: سالیانه 100،000 ریال
200 مگابایت فضا + 2 گیگابایت ترافیک ماهیانه :: سالیانه 200،000 ریال
300 مگابایت فضا + 3 گیگابایت ترافیک ماهیانه :: سالیانه 300،000 ریال
400 مگابایت فضا + 4 گیگابایت ترافیک ماهیانه :: سالیانه 400،000 ریال
500 مگابایت فضا + 5 گیگابایت ترافیک ماهیانه :: سالیانه 500،000 ریال
700 مگابایت فضا + 7 گیگابایت ترافیک ماهیانه :: سالیانه 700،000 ریال
800 مگابایت فضا + 8 گیگابایت ترافیک ماهیانه :: سالیانه 800،000 ریال
900 مگابایت فضا + 9 گیگابایت ترافیک ماهیانه :: سالیانه 900،000 ریال
1،000 مگابایت فضا + 10 گیگابایت ترافیک ماهیانه :: سالیانه 1،000،000 ریال
 

- تمامی سرویس های میزبانی ( هاست ) روی سرورهای قدرمند پارس آنلاین میزبانی می شوند و سرعت بارگذاری وب سایت ها فوق العاده بالا خواهد بود
- در تمامی سرویس های میزبانی ( هاست )، ترافیک ماهیانه معادل 10 برابر حجم تعیین شده است. به عنوان مثال ترافیک ماهیانه هاست 300 مگابایت، ماهیانه 3000 مگابایت ( معادل 3 گیگابایت ) است.
- تمامی سرویس ها توسط سامانه Direct Admin قابل مدیریت بوده و امکانات عمومی آنها نامحدود است.
- در صورتی که سرویس میزبانی را پیش از این تهیه کرده اید، لطفا در هنگام ثبت سفارش، اطلاعات سرویس میزبانی را در بخش "توضیح بیشتر" قید نموده و یا از طریق فیلد "فایل پیوست"، به سفارش تان پیوست کنید.

هزینه دامنه

هزینه ثبت دامنه ir مبلغ 70،000 ریال بوده و هزینه ثبت دامنه های com، net، org و biz مبلغ 420،000 ریال برای یک سال است. در صورتی که دامنه ثبت نشده است، انجام عملیات ثبت توسط تیم پشتیبانی انجام خواهد شد. در صورت تمایل به ثبت دامنه ir لطفا به وب سایت nic.ir مراجعه نموده و در این سایت یک حساب کاربری برای خود ایجاد نمایید. سپس هندل ( نام کاربری ) حساب کاربری تان در سایت nic.ir را در بخش توضیحات قید کنید. برای ثبت دامنه ir حتما ذکر هندل الزامی است. برای بقیه پسوندها مانند com، net و... نیازی به این کار نیست. اگر با روند استفاده از سایت nic.ir آشنا نیستید، اینجا کلیک کنید.

نمایش بیشتر...

به صورت پیش فرض، در انتهای صفحه تمامی وب سایت های پیاده سازی شده توسط گروه میترا دیزاین ( به اصطلاح فوتر سایت footer )، نام میترا دیزاین به عنوان طراح وب سایت، همراه با لینک مستقیم  قرار داده می شود. در صورتی که تمایل ندارید این لینک در ذیل وب سایت شما نمایش داده شود، در هنگام ثبت سفارش می توانید گزینه "کپی رایت میترا دیزاین، در زیر سایت قرار نگیرد" را انتخاب نمایید. لطفا توجه داشته باشید در صورت انتخاب این گزینه، مبلغ 490،000 ریال به مجموع هزینه پیاده سازی وب سایت شما، اضافه می شود.

نمایش بیشتر...
نماد اعتماد ملی
1